Търговски представител за Пловдив и региона

Пловдив
Сектор
Продажби
Ниво
Старши специалист
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Катрин Спасова
Консултант по подбор

Сектор
Продажби
Език
Български

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш доверен партньор търсим да назначим отговорен и мотивиран служител на търговска позиция за Пловдив и региона. Ако припознаваш себе си в описаното по-долу, имаш възможността да се присъединиш към професионалното им семейство на позиция:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА ПЛОВДИВ И РАЙОНА

Изисквания:

  • Изградени умения за комуникация с клиенти и водене на преговори;
  • Чисто свидетелство за управление на МПС, кат. В;
  • Компютърна грамотност;
  • Подход за разрешаване на ежедневни казуси;
  • Динамичност и организираност.

Основни задължения:

  • Посещение на клиенти с цел презентиране и продажба на широка гама от технически продукти;
  • Участва в търговски мероприятия и кампании;
  • Предоставяне на информация относно характеристики и актуална ценова политика;
  • Поддържане на взаимоотношенията с натоящи клиенти и активно търсене на нови;
  • Проучване на пазара и конкуренцията;
  • Изготвяне на отчети за постигнатите резулатите.

  • Конкурентно възнаграждение, съответстващо на квалификацията на наетия служител;
  • 5-дневна работна седмица;
  • Служебен автомобил;
  • Отлични условия за работа в екип от мотивирани професионалисти;
  • Вътрешно-фирмени обучения;
  • Социален пакет (ДЗО и карта за спорт);
  • Дългосрочна заетост с възможност за развитие.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018г.

Подобни позиции

IT Support Technician

София
17/5/2024

AWS Cloud Specialist (Hybrid)

София
16/5/2024

Senior .Net Developer (Gaming)

София
17/5/2024