Мениджър продажби / сектор здравеопазване/

Пловдив
Сектор
Здравеопазване
Продажби
Ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Аделина Атанасова
Младши конуслтант по подбор

Продажби
Ниво
Специалист
No items found.

Мениджър продажби

Основни задължения:

  • Управление на екипа от медицински координатори в страната;
  • Създаване и поддържане на активни контакти с лекари специалисти;
  • Планиране, организиране и изготвяне на стратегии за продажбите;
  • Работа с държавни и частни институции и учреждения;
  • Поемане ролята на контактно лице за пациента с цел информирането му за процеса и оказване на съдействие при необходимост;
  • Изискване и подбиране на оферти за отпускане на средства за изготвяне на изкуствени функционалноподобни части;
  • Координиране на документите по целия процес и тяхната обработка и съхранение.

Компанията предлага:

  • Дългосрочна заетост в стабилна компания;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Работа в екип от професионалисти;
  • Приятелска работна атмосфера;
  • Служебен автомобил;
  • Сигурност и прозрачност в трудовите отношения.

Изисквания:

  • Завършено висше образование /за предпочитане да е от медицинската сфера/;
  • Минимум 3 години опит в сферата на продажбите на ръководна позиция;
  • Готовност за активна и динамична работа, свързана с пътуване;
  • Много добри комуникативни умения;
  • Работен подход, базиран на тактичност, търпение и проактивност;
  • Опит с документооборот.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Оператор контактен център с френски и английски език

За продуктова компания във финансовия сектор търсим оператор контактен център с опит, който да отговаря на запитвания по телефон и имейл от потенциални и настоящи бизнес клиенти.

София
Варна
4/9/2024

Junior Project Coordinator - Interior Design

One of our clients is a design studio, specialized in projects for various prestigious offices, residential and commercial spaces. Their team includes a mix of designers and creative talent who are firmly committed to the success of every project.

София
3/9/2024

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР в отдел електроника

В търсене сме на опитен и мотивиран Машинен инженер, който да се присъедини към екипа на водеща компания в областта на електрониката. Ако имате технически умения и опит в електрониката, това може да е идеалната възможност за вас.‍

Пловдив
30/8/2024