МАШИНЕН ИНЖЕНЕР в отдел електроника

Пловдив
Сектор
Инженери
Ниво
Специалист
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Катрин Спасова
Консултант по подбор

Сектор
Инженери
Ниво
Специалист

В търсене сме на опитен и мотивиран Машинен инженер, който да се присъедини към екипа на водеща компания в областта на електрониката.
Ако имате технически умения и опит в електрониката, това може да е идеалната възможност за вас.

Основни отговорности:

  • Проектиране и разработка на електронни устройства и компоненти, свързани с машини и автоматизация.
  • Поддръжка на съществуващи електронни системи и компоненти, включително анализ и решаване на технически проблеми.
  • Участие в процеса на внедряване на нови технологии и иновации в производството.
  • Изготвяне на техническа документация и спецификации на продуктите.
  • Осигуряване на съответствие с техническите стандарти и изисквания за качество.
  • Сътрудничество с други отдели за осигуряване на ефективността и надеждността на производствените процеси.
  • Тестване и настройка на електронни системи и компоненти за постигане на оптимална работа.
  • Чести командировки в Европа за работа по проекти в партньорски производствени обекти.

Изисквания за позицията:

  • Висше техническо образование в областта на електрониката, електротехниката или сродна специалност.
  • Предишен опит като машинен инженер в областта на електрониката – минимум 3 години.
  • Опит в проектирането на електронни устройства и системи.
  • Добро разбиране на електронните схеми и компоненти.
  • Умения за работа с CAD софтуер и симулационни инструменти.
  • Познания по стандартите за качество и безопасност в производството.
  • Английски език на работно ниво - поне B1
  • Отлични аналитични и технически умения.
  • Готовност за командировки в Европа.

Какво предлага компанията:

  • Отлично възнаграждение, съобразено с опита и уменията на кандидата;
  • Допълнително заплащане на командировъчни при пътувания в Европа;
  • Допълнителни социални придобивки;
  • Първоначално обучение за успешна адаптация към работата;
  • Възможност за професионално развитие и обучение;
  • Работа в иновативна среда;
  • Приятна работна атмосфера и работа с висококвалифициран екип;
  • Работно време от понеделник до петък

    Ако се разпознавате в това описание и искате да се развивате в успешна компания, изпратете актуална автобиография.

    Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

    HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

Подобни позиции

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР / ТЕХНИК НА МЕДИЦИНСКА АПАРАТУРА

За наш доверен партньор, компания с мисия да се грижи за здравето на хората и да предоставя животоспасяваща техника, сме в търсене на отговорен специалист за позиция: МАШИНЕН ИНЖЕНЕР / ТЕХНИК НА МЕДИЦИНСКА АПАРАТУРА

Пловдив
12/9/2024

Full Stack Developer

За наш клиент, международна компания, сме в търсене на Full Stack Developer с отлични познания по .NET/C#/SQL.

Пловдив
Пловдив
12/9/2024

Маркетинг Специалист

Компанията, която е наш партньор, е специализирана в доставянето на здравословни, натурални продукти, подбрани с внимание към качеството и произхода.

София
11/9/2024