Учител по География

Елин Пелин
Сектор
Образование, курсове и преводи
Ниво
Старши мениджър
Специалист
Английски
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Цветелина Стефанова
Ръководител на екип "Постоянна заетост"

Специалист
Английски
Български

Наш партньор е Частна езикова гимназия с дългогодишна история и традиции, част от Асоциацията на Кеймбридж училищата в България и е пълноправен член на ACES. Училището използва модерна материална база и има екип от високо квалифицирани преподаватели, които осигуряват солидна подготовка по всички дисциплини от учебния план. В годините те са изградили и доказали успешен образователен модел, който личи от постиженията на техните възпитаници.

За екипа им в момента търсим педагог със специалности География и Биология -(незадължително) и най-важното - с  желание и умения за работа с деца и юноши за позицията:

Основни права и задължения:

  • Планира образователния процес при отчитане на възрастовите, индивидуалните възможности;
  • Организира и провежда образователния процес, използва ефективни методи на обучение, информационните и комуникационните технологии;
  • Създава и поддържа стимулираща, подкрепяща и приятна образователна среда, както и дисциплина, насърчаваща развитието на учениците, конструктивно общуване и сътрудничество както между учител и учениците, така и между самите ученици;
  • Оценява напредъка на учениците и степента на усвояване на предвидените компетентности, насърчава постиженията или оказва необходимата подкрепа и съдействие за пълноценното им интегриране в образователната и социалната среда съобразно специфичните им потребности;
  • Поддържа ползотворно и ефективно сътрудничество и взаимодействие с родителите на учениците, както и с други заинтересовани страни;
  • Попълва стриктно учебната и училищната документация;
  • Участва във формирането на политиките за развитие на училището.

Условията, които предлагат:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Допълнителни социални плащания за всички служители (стимулиращи бонуси, летен бонус, Коледен и Великденски бонус);
  • Допълнително заплащане при желание и възможност за преподаване на Биология в 9ти клас (6 учебни часа седмично);
  • Подсигурен организиран фирмен транспорт;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Дневни средства за храна;
  • Безсрочен трудов договор;
  • Възможност за работа от вкъщи;
  • Организирани бeзплатни обучения и възможност професионално израстване;
  • Възможност за подпомагане придобиването на Учителска правоспособност.

Основни изисквания към кандидатите:

  • Завършено висше образование със специалности в направления „Педагогика“ , „Георгафия“, "Биология";
  • Отлични познания по георгафия;
  • Практически опит в сферата ще се счита за основно предимство;
  • Добро ниво на владеене на английски език също е предимство;
  • Възможност за провеждане на 19 учебни часа седмично в рамките на 4 дни на ученици от 9, 10, 11 и 12 клас;
  • Учителска правоспособност е важно, но не задължително изискване;
  • Умение за работа с деца и много добри комуникативни умения и такива за работа в екип.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Подобни позиции

МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E

В търсене сме на опитен МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E - курсове Европа и прави курсове България - Европа - България.

Пловдив
17/10/2024

CRM специалист с английски език (Игрален сектор)

За изцяло нов проект в оналйн гейминг сектора търсим CRM специалист с опит в сектора, който да допринесе за увеличаването на потребителския интерес, както и изготвянето на персонализирани маркетингови кампании.

София
16/10/2024

Ръководител екип с английски език (Контактен център)

Търсим ръководител на екип, отговарящ за клиентски запитвания към компания, специализирана в предоставянето на финансови решения за крайни клиенти. Работи се в млад, международен и много динамичен екип от офис с отлична локация.

София
16/10/2024