Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
Сектор
Продажби
Продажби & Маркетинг
Ниво
Начално ниво
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
2000
Работа от вкъщи
Дистанционно
Вашият консултант
Кремена Хараламбова
Консултант по подбор

Сектор
Продажби
Език
Български

За наш доверен партньор търсим да назначим  отговорна личност на позиция:

Изисквания:

  • Предишен опит в сферата на металообработката, машиностроенето и технологиите
  • Шофьорска книжка (активен шофьор)
  • Отлични комуникативни и презентационни умения
  • Способност за изграждане и поддържане на дългосрочни клиентски отношения
  • Умение за работа в екип и самостоятелно
  • Висока мотивация и ориентираност към резултати
  • Отлична организационна и времева дисциплина
  • Висше техническо образование и/или техническа грамотност

Отговорности:

  • Развитие и разширяване на клиентската мрежа
  • Консултиране на клиенти за технологични решения
  • Подготовка на оферти и договори
  • Провеждане на срещи и преговори с клиенти
  • Следене на пазарните тенденции и конкурентите
  • Участие в изложения и конференции

Предложението:

  • Атрактивно  възнаграждение
  • Ясна бонусна схема, обвързана с постигнатите резултати
  • Работна седмица от понеделник до петък - на 8 часов ден
  • Офис в Габрово
  • Служебен автомобил, който е на разположение 24/7
  • Възможност за развитие на нови пазари

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E

В търсене сме на опитен МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E - курсове Европа и прави курсове България - Европа - България.

Пловдив
17/10/2024

Специалист клиентски запитвания с френски език (Back Office)

За изцяло нов проект в сферата на онлайн гейминга търсим френско говорящи кандидати, без предишен опит в сферата, които да се присъединят към младия и динамичен екип на нашия партньор.

София
16/10/2024

Специалист по техническа поддръжка с немски език (дистанционна работа)

За един от нашите клиенти, иновативна и водеща компания, специализирана в обслужването на клиенти, търсим: Специалист по техническа поддръжка с немски език (дистанционна работа)

България
9/10/2024