Специалист управление на проекти с гръцки език

София
Варна
Пловдив
Сектор
Образование, курсове и преводи
Мениджмънт и Бизнес развитие
Ниво
Специалист
Супервайзър / Ръководител екип
Мениджър
Английски
Гръцки
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Магдалена Петрова
Recruitment Consultant

Ниво
Специалист
Мениджър
Английски
Гръцки

Нашият партньор е водеща на българския пазар продуктова компания в образователната индустрия. Поради предстоящото и установяване и на гръцкия пазар, търсят:

Какви са основните отговорности?

  • Координиране на екип, отговарящ за създаване на учебно съдържание на гръцки език;
  • Съставяне на графици и следене за спазването на срокове за подадени задачи;
  • Изграждане на нови и оптимизиране на вече съществуващи процеси;
  • Популяризиране на бранда и следене за поддържане на високото качество на продукта.

Какво предлага компанията?

  • Детайлно въвеждащо обучение;
  • Отлично възнаграждение;
  • Бонусна система;
  • Безплатен абонамент до образователната платформа;
  • Намаления за услуги и продукти на партньорски компании;
  • 20+ дни платен годишен отпуск;
  • Вътрешни квалификационни обучения;
  • Модерен офис и приятелска работна среда;
  • Съфинансиране на допълнително здравно осигуряване;
  • Карта Multisport;
  • Сплотяващи екипа неформални събития.

Какви са основните изисквания?

  • Гръцки език на отлично ниво (C1/C2);
  • Английски език на работно ниво (B2);
  • Опит в координирането на процеси;
  • Опит в образователната система и познаването на местната култура ще се счита за сериозно предимство.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Подобни позиции

МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E

В търсене сме на опитен МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E - курсове Европа и прави курсове България - Европа - България.

Пловдив
17/10/2024

CRM специалист с английски език (Игрален сектор)

За изцяло нов проект в оналйн гейминг сектора търсим CRM специалист с опит в сектора, който да допринесе за увеличаването на потребителския интерес, както и изготвянето на персонализирани маркетингови кампании.

София
16/10/2024

Ръководител екип с английски език (Контактен център)

Търсим ръководител на екип, отговарящ за клиентски запитвания към компания, специализирана в предоставянето на финансови решения за крайни клиенти. Работи се в млад, международен и много динамичен екип от офис с отлична локация.

София
16/10/2024