Специалист продажби с немски език почасово (Дистанционна работа)

Сектор
Аутсорсинг и кол център
Ниво
Специалист
Език
Немски
Вид заетост
Непълно работно време
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Дистанционно
Вашият консултант
Кристина Христова
Onboarding & Optimization Team Lead BPO

Ниво
Специалист
Език
Немски

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.В момента за тях търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Основни отговорности:

  • Организиране и осъществяване на продажби на услугите на компанията;
  • Проследяване и актуализиране на клиентския статус;
  • Въвеждане и обработване на данни в системата на компанията.

Компанията предлага:

  • Ваучери за храна;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Платено обучение от първия ден;
  • Допълнителен платен годишен отпуск
  • Страхотна атмосфера с професионален екип;
  • Възможност за кариерно развитие.

Основни изисквания:

  • Отлично ниво на владеене на немски език писмено и говоримо;
  • Аналитичен и логически начин на мислене;
  • Предишен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E

В търсене сме на опитен МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E - курсове Европа и прави курсове България - Европа - България.

Пловдив
17/10/2024

CRM специалист с английски език (Игрален сектор)

За изцяло нов проект в оналйн гейминг сектора търсим CRM специалист с опит в сектора, който да допринесе за увеличаването на потребителския интерес, както и изготвянето на персонализирани маркетингови кампании.

София
16/10/2024

Ръководител екип с английски език (Контактен център)

Търсим ръководител на екип, отговарящ за клиентски запитвания към компания, специализирана в предоставянето на финансови решения за крайни клиенти. Работи се в млад, международен и много динамичен екип от офис с отлична локация.

София
16/10/2024