Специалист по техническа поддръжка с немски език (дистанционна работа)

България
Сектор
Контакт центрове
Аутсорсинг
Аутсорсинг и кол център
Аутсорсинг & Контакт центрове
ИТ & Техническа поддръжка
ИТ и техническа поддръжка
Ниво
Начално ниво
Английски
Немски
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Дистанционно
Вашият консултант
Лора Георгиева
Junior Recruitment Consultant

Аутсорсинг
Английски
Немски

Основни отговорности:

  • Осигуряване на поддръжка на нови и съществуващи клиенти по телефон и имейл;
  • Идентифициране на нуждите на клиентите и разрешаване на проблеми с продукти или услуги;
  • Отговор на технически въпроси.

Нашият клиент предлага:

  • Изцяло дистанционна работа и обучение;
  • Отлично заплащане;
  • Страхотна бонусна система;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • 24 дни платен отпуск;
  • Стандартно работно време (от понеделник до петък, 10-19 ч.);
  • Платено обучение;
  • Реални възможности за професионално развитие.

Изисквания:

  • Свободно владеене на немски и английски език (ниво B2/C1);
  • Опит в областта на техническата поддръжка.

Кандидатствайте сега!

Очакваме с нетърпение да се срещнем с вас!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани като строго поверителни.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Подобни позиции

МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E

В търсене сме на опитен МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E - курсове Европа и прави курсове България - Европа - България.

Пловдив
17/10/2024

Специалист клиентски запитвания с френски език (Back Office)

За изцяло нов проект в сферата на онлайн гейминга търсим френско говорящи кандидати, без предишен опит в сферата, които да се присъединят към младия и динамичен екип на нашия партньор.

София
16/10/2024

Работа от Вкъщи Само с Немски език -6/8ч.

Наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, развил множество успешни проекти, който за първи път открива офис в България предлага работа от вкъщи само с немски език.

България
9/10/2024