Служител с Английски език за Презентиране на Игри-4/6/8ч.-София

България
Сектор
Online Gaming
Аутсорсинг
Аутсорсинг & Контакт центрове
Ниво
Начално ниво
Постоянна работа
Непълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Гергана Гергова
Консултант предварителен подбор

Аутсорсинг

Наш клиент, лидер в iGaming индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:

Служител с Английски език за Презентиране на игри-4/6/8ч.-София

Основни задължения:

- Презентиране на игри;

- Демонстриране на изключителни презентационни умения по време на изпълнението;

- Извършване на игрови операции в съответствие с процедурите, стандартите и правилата на компанията.

Компанията предлага:

- Мотивиращо заплащане;

- Бонус система;

- Допълнително здравно осигуряване;

- Спортна карта;

- Транспортна карта;

- Напитки и свежи плодове в офиса;

- Офис сграда на комуникативно място, в близост до метро;

- Напълно платено обучение на английски език;

- Възможност за професионално развитие в международна компания;

- Гъвкаво работно време;

- Работно облекло;

- Осигурени лещи при необходимост.

Изисквания:

- Ниво на владеене на Английски език В2/ С1;

- Комуникативни и презентационни умения;

- Възможност да работи режим график на смени.

Кандидатствайте сега!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Презентър на Игри

Презентър на Игри с възмойност за развитие.

София
16/9/2024

Продавач-консултант за магазин за италианска мода

София
12/9/2024

Служител/ка Подреждане (дневни смени)

Пловдив
12/9/2024