Служител/ка Подреждане (дневни смени)

Пловдив
Сектор
General staffing
Продажби и маркетинг
Ниво
Начално ниво
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Алекс Деливански
Консултант предварителен подбор

В HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент, един от най-големите търговски вериги в света, търсим:

Основни Отговорности:

  • Приемане и подготвяне на стоката за продажба;
  • Подсигуряване на правилното етикиране на стоките;
  • Зареждане на стоката в магазина и сортиране;
  • Подреждане на стоки според свежест и срок на годност.

Компанията предлага:

  • Работа на дневни смени /първа и втора/;
  • Добро възнаграждение и бонусна система;
  • Възможност за натрупване на допълнителни доходи;
  • Сигурност и стабилност в международна компания;
  • Допълнителни програми за подпомагане;
  • Коректно отношение;
  • Дългосрочна заетост.

Изисквания за заемане на позицията:

  • Физическа издръжливост;
  • Желание за дългосрочен ангажимент;
  • Готовност за стартиране веднага;
  • Любезност и комуникативност;
  • Опит в търговията се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

Подобни позиции

Координатор обработка на запитвания САМО с френски език

За малкия и сплотен екип на наш клиент, търсим комуникативни и вежливи кандидати с отлично ниво на владеене на френски език, които имат възможност да работят на смени от офис в центъра на град София.

София
17/9/2024

Презентър на Игри

Презентър на Игри с възмойност за развитие.

София
16/9/2024

Продавач-консултант за магазин за италианска мода

София
12/9/2024