Сервитьор/ка за А Ла Карт ресторант

София
No items found.
Сектор
Туризъм
Ниво
Начално ниво
Език
Български
Вид заетост
Постоянна работа
Пълно работно време
Заплата
1500
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Кремена Хараламбова
Консултант по подбор
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Туризъм
Ниво
Език
Български

За наш доверен партньор, търсим да назначим отговорна личност:

Сервитьор/ка за А Ла Карт ресторант в София

Предложението:

  • Заплата: 1500 лв. нето
  • Допълнителни бонуси: 200 лв. ваучери
  • Процент от оборота: 1%
  • Храна и напитки:  Осигурени по време на смяна

Основни задължения:

  • Посрещане и обслужване на клиенти с усмивка и професионализъм
  • Приемане на поръчки и консултиране на клиентите относно менюто и напитките
  • Сервиране на храни и напитки по високи стандарти
  • Поддържане на чистота и ред на работното място

Изисквания:

  • Опит като сервитьор/ка е предимство
  • Отлични комуникативни умения и умение за работа с клиенти
  • Внимание към детайла и умение за работа в динамична среда
  • Отговорност, коректност и дисциплинираност
  • Готовност за работа на смени
  • Владеенето на английски език е предимство

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Junior Project Coordinator - Interior Design

One of our clients is a design studio, specialized in projects for various prestigious offices, residential and commercial spaces. Their team includes a mix of designers and creative talent who are firmly committed to the success of every project.

София
3/9/2024

Служител с Английски език за Презентиране на Игри-4/6/8ч.-София

България
2/9/2024

Консултант Обслужване на Клиенти с Румънски и Английски език-гр.София

България
2/9/2024