Ръководител екип с английски език (Контактен център)

Сектор
Финансови услуги
Контакт центрове
Аутсорсинг & Контакт центрове
Ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Магдалена Петрова
Recruitment Consultant

Ниво
Специалист

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Партньорът ни е лидер в предоставянето на финансови решения за крайни потребители. За екип "Обслужване на клиентски запитвания", търсим:

Ръководител екип с английски език

Основни задачи:

  • Управление и обучение на екип от 10 специалисти по обслужване на клиенти;
  • Разрешаване на ескалирани казуси и мониторинг на комуникациите на екипа с крайните потребители;
  • Следене за качественото изпълнение на възложените задачи;
  • Изготвяне на анализи и доклади, във връзка с представянето на екипа и потребителската удовлетвореност;
  • Оптимизиране на вътрешните процеси на работа.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Бонуси, спрямо постигнатите KPIs;
  • Въвеждащо обучение и допълителни квалификационни програми;
  • Съфинансиране на карта за спорт;
  • Стандартно работно време;
  • Модерен офис в близост до спирки на градски транспорт;
  • Млад и динамичен международен екип;
  • Храни и напитки в офиса;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Възможност за кариерно израстване в няколко направления.

Основни изисквания:

  • Отлично владеене на английски език (C1);
  • Комуникативност и вежливост;
  • Доказани лидерски и аналитични умения;
  • Минимум 2 години опит в ръководене на екип от агенти;
  • Предишен опит във финансовия сектор ще се счита за предимство.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.

Подобни позиции

МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E

В търсене сме на опитен МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E - курсове Европа и прави курсове България - Европа - България.

Пловдив
17/10/2024

CRM специалист с английски език (Игрален сектор)

За изцяло нов проект в оналйн гейминг сектора търсим CRM специалист с опит в сектора, който да допринесе за увеличаването на потребителския интерес, както и изготвянето на персонализирани маркетингови кампании.

София
16/10/2024

Reporting Analyst (New project)

Our partner is one of the fastest-growing professional services companies. They are looking for a Reporting Analyst (New project)

София
15/10/2024