Регионален търговски представител - Югозападна България

Сектор
Бързооборотна търговия
Продажби
Ниво
Старши специалист
Супервайзър / Ръководител екип
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Вероника Младенова
Консултант предварителен подбор
Цветелина Стефанова
Ръководител на екип "Постоянна заетост"

Продажби

Нашият партньор е установена компания, предлагаща разнообразни стоки на добре познати брандове. Компанията се развива изключително добре на българския и чуждите пазари. Именно затова, в момента разширяват търговския си екип и търсят кандидат с опит, който да заеме ролята:

Регионален търговски представител

Основни задължения и отговорности:

  • Поддържа и развива отношения с поверените му клиенти;
  • Контролира изпълнението на цялостната търговска стратегия;
  • Проучва пазара с цел разширяване и оптимизиране на клиентската мрежа;
  • Гарантира осъществяването на план – графика на продажбите, осигуряването на рекламни материали и наличност на листваните продукти;
  • Отговаря за качеството на работата на дистрибуторите като следи за спазване на стандартите на подредба на продуктите, правилно поставяне на рекламни материали;
  • Управлява и следи за навременното събиране на вземания от клиенти.

Компанията предлага:

  • Безсрочен трудов договор;
  • Много добро твърдо месечно възнаграждение;
  • Отлична бонус система, обвързана с постигнати резултати;
  • Служебен автомобил;
  • Възможност за развитие;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Богат пакет социални придобивки.

Изисквания:

  • Опит в търговията с бързооборотни стоки минимум 2 години;
  • Свидетелство за управление на МПС – кат. В;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Отлични умения за работа с клиенти.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Manual QA Engineer (hybrid)

София
15/10/2024

Cloud Operations Engineer (Remote)

София
14/10/2024

Billing Operations Services Specialist

Our partner is a leading technology company that is expanding their team in Bulgaria. Currently, they are looking for motivated specialists to join their multilingual team on the position: Billing Operations Services Specialist

София
4/10/2024