МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E

Пловдив
Ниво
Начално ниво
Специалист
Език
Български
Постоянна работа
Заплата
3500 лв. - 6000 лв. НЕТ
Работа от вкъщи
Офис
Дистанционно
Вашият консултант
Катрин Спасова
Консултант по подбор

Специалист
Език
Български

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В търсене сме на опитен ШОФЬОР C+E, който има готовност за пътуване в страната и чужбина.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Извършване на международни превози на стоки с товарен автомобил в рамките на Европа;
• Спазване на графиците за доставка и поддържане на добър контакт с логистичния екип;
• Проследяване и попълване на документацията, свързана с товарите и курсовете;
• Грижа за техническото състояние на камиона и следене на необходимите обслужвания;
• Спазване на правилата за безопасност на пътя и регламентите за работното време на шофьорите (EC регламент 561/2006).

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Много добри финансови условия - 100 евро нето дневно;
• Коректно и своевременно заплащане;
Бонусна система за резултатност - ясно дефинирани бонуси и допълнителни стимули;
• Сигурна работа с трудов договор на пълни осигуровки;
• Курсове в цяла Европа - вътрешно с работен период 3 месеца, както и прави курсове България - Европа - България, с продължителност 4-6 седмици;
Нови камиони Евро 5 и Евро 6;
• Покриване на всички разходи, свързани с пътуванията (командировъчни, винетки, гориво и др.);
• Сигурност и подкрепа от опитен екип спедитори по време на пътуванията, които са на разположение да съдействат;

ИЗИСКВАНИЯ:
• Шофьорска книжка кат. „C + E“ – задължително условие;
• Европейска здравноосигурителна карта (EHIC);
• Валидно медицинско удостоверение и психотест;
• Дигитална карта за тахограф;
• Сертификат за професионална компетентност на шофьор;
• Минимум 1 години опит като международен шофьор на товарен автомобил
• Познания по регулациите за международен транспорт;
• Отговорност, дисциплинираност и умение за работа в динамична среда;
• Основни познания по английски или друг чужд език за комуникация в Европа.

Ако се разпознавате в това описание и искате да се развивате в успешна компания, кандидатствайте сега с автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г

Подобни позиции

CRM специалист с английски език (Игрален сектор)

За изцяло нов проект в оналйн гейминг сектора търсим CRM специалист с опит в сектора, който да допринесе за увеличаването на потребителския интерес, както и изготвянето на персонализирани маркетингови кампании.

София
16/10/2024

Специалист клиентски запитвания с френски език (Back Office)

За изцяло нов проект в сферата на онлайн гейминга търсим френско говорящи кандидати, без предишен опит в сферата, които да се присъединят към младия и динамичен екип на нашия партньор.

София
16/10/2024

Ръководител екип с английски език (Контактен център)

Търсим ръководител на екип, отговарящ за клиентски запитвания към компания, специализирана в предоставянето на финансови решения за крайни клиенти. Работи се в млад, международен и много динамичен екип от офис с отлична локация.

София
16/10/2024