KYC специалист с английски език (временен проект)

Сектор
Финансови услуги
Административен сектор
Административни и офис дейности
Ниво
Начално ниво
Специалист
Вид заетост
Временна / Сезонна работа
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Магдалена Петрова
Recruitment Consultant

Специалист

Партньорът ни е мултинационален доставчик на финансови услуги. Поради разрастването на проекта им в България, търсим енергичен и прецизен човек, който да се присъедини към екипа, като:

Основни задачи:

  • Обработка и анализ на документи, предоставени от клиенти;
  • Поддържане и актуализиране на база данни;
  • Следене за спазването на регионалните законови разпоредби срещу финансовите измами.

Компанията предлага:

  • Добро възнаграждение;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна;
  • Стандартно работно време;
  • Възможност за постоянна заетост, след изтичането на проекта;
  • Мултинациоанална работна среда;
  • Модерен офис, с отлична локация.

Основни изисквания:

  • Свободно владеене на английски език (C1);
  • Внимание към детайла;
  • 1 година опит с KYC процеси.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.

Подобни позиции

МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E

В търсене сме на опитен МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E - курсове Европа и прави курсове България - Европа - България.

Пловдив
17/10/2024

CRM специалист с английски език (Игрален сектор)

За изцяло нов проект в оналйн гейминг сектора търсим CRM специалист с опит в сектора, който да допринесе за увеличаването на потребителския интерес, както и изготвянето на персонализирани маркетингови кампании.

София
16/10/2024

Специалист клиентски запитвания с френски език (Back Office)

За изцяло нов проект в сферата на онлайн гейминга търсим френско говорящи кандидати, без предишен опит в сферата, които да се присъединят към младия и динамичен екип на нашия партньор.

София
16/10/2024