Координатор онлайн запитвания с немски език (без обаждания)

България
Сектор
Аутсорсинг & Контакт центрове
Телекомуникации
Аутсорсинг и кол център
Контакт центрове
Ниво
Начално ниво
Език
Немски
Постоянна работа
Заплата
3000 лв. (Бруто)
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Евелина Иванова
Junior Pre-Selection Recruitment Consultant

Език
Немски

Основни отговорности:

  • Отговаря на потребителски запитвания относно онлайн платформа на немски език;
  • Съдействане с разрешаване на проблеми, свързани с акаунти на потребители;
  • Комуникира с клиенти по чат и имейл и оказва бързо и ефикасно съдействие;
  • Поддържа базата данни на компанията.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Въвеждащо обучение;
  • Работа от нов и модерен офис;
  • Работно време на гъвкав график с опция за дневни, късни и нощни смени;
  • Бонусна система;
  • Възможност да станете част от новосформиращ се екип.

Изисквания за заемане на позицията:

  • Високо ниво на владеене на немски език (B2 - C1 ниво);
  • Добро владеене на английски език (B1);
  • Сходен опит в работа с клиенти ще се счита за предимство;
  • Добри компютърни умения.

Кандидатствайте сега!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Асистент в Онлайн Студио (4/6/8 часа)

Нашият партньор е компания, лидер в гейминг индустрията. С цел разширяване на дейността им търсим да назначим:Асистент в Онлайн Студио с Български Език (с опция за 4/6/8 часови смени)

България
18/10/2024

МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E

В търсене сме на опитен МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E - курсове Европа и прави курсове България - Европа - България.

Пловдив
21/10/2024

Специалист клиентски запитвания с френски език (Back Office)

За изцяло нов проект в сферата на онлайн гейминга търсим френско говорящи кандидати, без предишен опит в сферата, които да се присъединят към младия и динамичен екип на нашия партньор.

София
16/10/2024