Координатор обработка на запитвания САМО с френски език

Сектор
Административен сектор
Аутсорсинг & Контакт центрове
Аутсорсинг
Бизнес, Консултантски услуги
Административни и офис дейности
Ниво
Начално ниво
Английски
Френски
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Магдалена Петрова
Младши консултант по подбор

Аутсорсинг
Английски
Френски

За изцяло нов проект, опериращ на международния пазар, търсим:

Основни задачи:

  • Консултиране на нови и потенциални потребители по чат и имейл;
  • Оказване на съдействие при разрешаване на казуси от технически характер;
  • Съдействие при управлението на профили, бонуси, промоции;
  • Поддържане на база данни.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Платено въвеждащо обучение;
  • Бонуси на база представяне;
  • Модерен офис в центъра на София;
  • Смени на ротационен график;
  • Луксозен пакет допълнително здравно осигуряване;
  • Приятелска работна среда и млад колектив;
  • Сплотяващи екипа неформални събития.

Основни изисквания:

  • Отлично ниво на владеене на френски език (C1);
  • Добри аналитични и комуникативни умения;
  • Позицията е подходяща и за кандидати без опит.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Подобни позиции

Консултант Обслужване с немски (дистанционна работа)

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, развил множество успешни проекти, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
19/9/2024

Non-voice Customer Support with German (New Remote Project)

Our partner is one of the leaders in the outsourcing. Currently, we are seeking motivated individuals to join their team in the role of: Non-voice Customer Support with German (New Remote Project)

България
19/9/2024

Презентър на Игри

Презентър на Игри с възмойност за развитие.

София
16/9/2024