Консултант Обработка на Клиентски Запитвания с Румънски и Английски език

Сектор
Административни и офис дейности
Аутсорсинг & Контакт центрове
Автомобилен сектор
Ниво
Начално ниво
Език
Румънски
Английски
Български
Постоянна работа
Заплата
2600-2800
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Гергана Гергова
Junior Recruitment Consultant

Език
Румънски
Английски
Български

Нашият партньор е компания, лидер в транспортната индустрия. С цел разширяване на дейността им търсим да назначим :

Основни отговорности:

  • Отговаря на обаждания и запитвания на клиенти по телефон;
  • Обработка на фактури и префактуриране;
  • Поддържане базата данни на компанията.

Компанията предлага:

  • Атрактивно възнаграждение;
  • Ваучери за храна;
  • Сума за транспортни разходи;
  • Въвеждащо обучение;
  • Възможности за развитие.

Изисквания за заемане на позицията:

  • Високо ниво на владеене на румънски език (B2-C1) и английски език (B2);
  • Владеене на български език;
  • Възможност за работа на смени;
  • Добри комуникационни и организационни умения.

Кандидатствайте сега!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E

В търсене сме на опитен МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E - курсове Европа и прави курсове България - Европа - България.

Пловдив
17/10/2024

Специалист клиентски запитвания с френски език (Back Office)

За изцяло нов проект в сферата на онлайн гейминга търсим френско говорящи кандидати, без предишен опит в сферата, които да се присъединят към младия и динамичен екип на нашия партньор.

София
16/10/2024

Специалист по техническа поддръжка с немски език (дистанционна работа)

За един от нашите клиенти, иновативна и водеща компания, специализирана в обслужването на клиенти, търсим: Специалист по техническа поддръжка с немски език (дистанционна работа)

България
9/10/2024