Консултант Клиентски Запитвания с Немски Език (Без Английски език)

Сектор
Аутсорсинг & Контакт центрове
Аутсорсинг
Аутсорсинг и кол център
Ниво
Начално ниво
Специалист
Език
Немски
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Ренета Богомилова
Recruitment Consultant

Аутсорсинг
Специалист
Език
Немски

Основни отговорности:

  • Обслужване на клиенти по телефон и имейл;
  • Поддържане на ефективни работни взаимоотношения, сътрудничество и отлично обслужване на клиентите с партньори и потребители;
  • Активна работа CRM система.

Компанията предлага:

  • Атрактивно заплащане;
  • Бонус система;
  • Опция за стандартно или гъвкаво работно време;
  • Възможност за работа на 6 или 8 часа;
  • Възможност за работа от вкъщи след обучението;
  • Модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт;
  • Богат социяален пакет: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, спортна карта и др.;
  • Безплатни обучения;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Тиймбилдинг събития.

Основни изисквания:

  • Да владееш Немски на Б2 ниво;
  • Добри познания по MS Office.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Кандидатствайте сега!

Подобни позиции

МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E

В търсене сме на опитен МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E - курсове Европа и прави курсове България - Европа - България.

Пловдив
17/10/2024

CRM специалист с английски език (Игрален сектор)

За изцяло нов проект в оналйн гейминг сектора търсим CRM специалист с опит в сектора, който да допринесе за увеличаването на потребителския интерес, както и изготвянето на персонализирани маркетингови кампании.

София
16/10/2024

Специалист клиентски запитвания с френски език (Back Office)

За изцяло нов проект в сферата на онлайн гейминга търсим френско говорящи кандидати, без предишен опит в сферата, които да се присъединят към младия и динамичен екип на нашия партньор.

София
16/10/2024