Главен Счетоводител

Сектор
Финанси и счетоводство
Административни и офис дейности
Ниво
Супервайзър / Ръководител екип
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария-Луиза Ханджийска
Старши консултант подбор на персонал

Нашият партньор е чуждестранна компания с установено име и лидер в търговията с бързооборотни стоки. Тяхната основа мисия е удовлетвореността на клиента, което води и до техния устойчив растеж.

За тях в момента търсим професионалист, който да се присъедини към екипа им на позиция:

Главен счетоводител

Задължения и отговорности:

  • Ръководи, организира и контролира цялостната финансово-счетоводна дейност на дружеството;
  • Изготвя и подписва финансово-счетоводни отчети  - текущи и годишни;
  • Участва в разработването на оперативни процедури и дава указания, свързвани с финансовата дейност на дружеството;
  • Назначава и организира инвентаризации и отразява резултатите от тях;
  • Комуникира с държавни институции – НАП, НСИ и други, свързани с работата на звеното;
  • Подписва Трудови книжки на служители при прекратяване на трудовото правоотношение;
  • Носи материална и отчетническа отговорност във връзка с поверените му счетоводни документи, регистри и други документи;
  • Управлява отдел ‚Счетоводство‘ и ‚Човешки реурси‘.

Компанията предлага:

  • Безсрочен трудов договор с пълни осигуровки;
  • Стандартно работно време – Понеделник/Петък;
  • Финансово удовлетворение;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна;
  • Карта Спорт;
  • Въвеждащо обучение;
  • Допълнителни дни отпуск след прослужено време в компанията;
  • Възможност за професионално и личностно развитие;
  • Сигурност и стабилност в дългосрочен план;
  • Грижа и отношение към благополучието на служителите.

Изисквания към кандидатите:

  • Висше икономическо образование в сферата на счетоводството или финансите;
  • Доказан счетоводен опит - поне 5 год.;
  • Oпит на ръководна позиция;
  • Отлични познания  на MS Office пакет и опит в работата с Excel;
  • Много добро познаване на българското данъчно, трудово и социално законодателство;
  • Комуникативност, аналитично мислене и умение за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Planning and Performance Specialist with German

Our client, a multi-national, stock exchange-listed company in the field of Finance and Accounting is currently set-up a new team within the organization to support process and service excellence of its new clients!

София
6/8/2024

Performance and quality specialist with English (iGaming)

Our client, a leading multi-product content provider, is expanding its team. You have the opportunity to become the "Face" of the company on the position of: Performance and quality specialist with English (iGaming)

София
6/8/2024

Мениджър корпоративно обслужване с португалски език

Продуктова компания, лидер в игралната индустрия търси кандидат с релевантен опит, който да допринесе със своите знания и опит за разширяването на дейността на международния пазар.

София
2/8/2024