Асистент Раздаване на Карти с Български Език (без опит)

София
No items found.
Сектор
Online Gaming
Аутсорсинг и кол център
Ниво
Начално ниво
Език
Български
Вид заетост
Постоянна работа
Непълно работно време
Заплата
2000-2300
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Гергана Гергова
Консултант предварителен подбор
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Ниво
Език
Български

Нашият партньор е компания, лидер в гейминг индустрията.С цел разширяване на дейността им търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Разбъркване и смяна на картите за игра на живо, когато е необходимо;
  • Контрол на всички съоръжения за съхранение на картите за игра, оборудването за масите и свързаната с тях документация;
  • Поддържане в изправност на оборудването за масите на живо: карти за игра и всякакъв вид оборудване за масите.

Компанията предлага:

  • Мотивиращо заплащане;
  • Бонус система;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Спортна карта;
  • Транспортна карта;
  • Напитки и свежи плодове в офиса;
  • Офис сграда на комуникативно място, в близост до метро;
  • Напълно платено обучение на английски език;
  • Възможност за професионално развитие в международна компания;
  • Гъвкаво работно време-4/6/8ч.;
  • Работно облекло.

Изисквания за позицията:

  • Завършено средно образования;
  • Възможност за режим график на смени.

Кандидатствайте сега!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Junior Project Coordinator - Interior Design

One of our clients is a design studio, specialized in projects for various prestigious offices, residential and commercial spaces. Their team includes a mix of designers and creative talent who are firmly committed to the success of every project.

София
3/9/2024

Служител с Английски език за Презентиране на Игри-4/6/8ч.-София

България
2/9/2024

Консултант Обслужване на Клиенти с Румънски и Английски език-гр.София

България
2/9/2024