Търсещи работа

Ние ще ви помогнем да намерите най-подходящата работа. Доверявайки се на нашия екип от професионалисти може да сте сигурни че ще получите най-адекватните предложения отговарящи на вашите индивидуални предпочитания.

Назад към всички позиции

Кредитен инспектор

София, България

Ние в HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент, лидер в сферата на on-line кредитирането, мотивиран специалист за позицията:

Отговорности:

• Приема и обработва входящи молби за отпускане на кредити;
• Прави проучване на потенциалните клиенти (кредитоискателите) и анализира събраната информация;
• Осигурява качествено изготвяне на становища на молбите за кредити съгласно регламентираните изисквания и стандарти;
• Предоставя професионално, компетентно, бързо и проактивно обслужване на клиентите на компанията.

• Възможност да станете част от екип от динамични професионалисти в компания, лидер в сферата на небанковото кредитиране;
• Включване във вътрешни обучения и програми за развитие;
• Възможности за кариерно развитие;
• Отлични условия на труд, трудов договор, социална политика;
• Коректно отношение от утвърден на пазара работодател.

Изисквания към кандидатите:

• Опит в работата с клиенти на подобна позиция;
• Опит в работата с Централен кредитен регистър на БНБ;
• Опит в работата с НОИ;
• Отлични комуникативни умения и насоченост към клиента;
• Умения за приоритизиране и работа под напрежение;
• Диплома за завършено средно или висше образование;
• Отлична компютърна грамотност (MS Office);
• Стремеж към постигане на високи резултати;
• Динамичност, отговорност, общителност, мотивация за успех;
• Желание за развитие.

Очакваме ВИ!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017

Намерихте ли това което търсите?

Ще се радваме да ви помогнем в намирането на решение на професионалните ви проблеми свързани със човешки ресурси.

Свържете се с нас